Svatební kytice Uherské Hradiště

Dobrý den, dnes je pondělí, 12.listopadu 2018, svátek má Benedikt.

Svatební kytice a květinové dekorace, pro vaši svatbu

Květinové aktuality

19.02.2018 | SVATBA 2018

Jako každoročně se nám v únoru  plní nejenom měsíce jarní jako březen, duýben, květen, ale červen, červenec, srpen a září mají  již omezenou…..

více informací..
09.01.2018 | Tak, co "frčí" ?

Je to jednoduché...jednoduchost. Květiny luční a zahradní, bohaté provedení, pečlivě "natrhané" a vybrané. Vázy plné květin, šaty jednoduché, …..

více informací..

Najdete nás na mapě

H-Květiny - Uherské Hradiště

Svatba 2018

Svatební floristika je pro každou svatbu jedinečná a liší se co do obsahu květin, množství květin...Každá svatba je originální, tak jako nenajdeme dvě stejné nevěsty nebo ženichy :-) Časté dotazy na cenu  za květiny tedy nelze jen tak "střelit" . Vše záleží na představě  nevěsty či ženicha a dalších  aspektech. Doporučujeme tedy osobní setrkání, kde můžeme nahlédnout do konkrétních možností a upřesnit jak vaši cenovou představu, tak doporučit i květiny pro dané roční období, tak aby vše bylo naprosto dokonalé a vfšichni byli spokojeni a na váš svatební den jen tak nezapomněli. Můžete nám klidně zaslat email s vaší představou , náhled fotografií a my vám rádi aspoň trošku přiblížíme možnosti, které se nabízejí.